• Ново
Wildon Home Amber-Lynn Hand tutfuted lime Coure Court
zoom_in

Wildon Home Amber-Lynn Hand tutfuted lime Coure Court

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Rizzy Home Julian Pointe JP8866 Rug CST33874 Карактеристики на градежништво : Рачно изработено. Техника : Тафутирана. Материјал : 100pct премиум мешана волна. Потекло : Индија. Преоден стил. Вакуум и самото место чисто по потреба. Сувата пена и абсорбента подлога се најпосакуваниот метод. Не користете лента за ритам. Техника : Тафутирана. Примарна боја : слонова коска и вар. Материјал : Волна. Тип на производ : Област килим. Димензии на килимот со големина 2 'x 3' Севкупна тежина на производот : 3 фунти. Тркач на големината на килимот 2'6 '' x 8 'Севкупна тежина на производот : 27 фунти. Големина на килим 3 'x 5' Висина на купот : 0,59 ''. Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина на килим 5 'x 8' Севкупна тежина на производот : 56 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..