• Ново
Ekena Millwork 56 W 15 H 2-1 2 P сегмент Arch W Flankers Непречен архитектонско одделение ПВЦ педимент
zoom_in

Ekena Millwork 56 W 15 H 2-1 2 P сегмент Arch W Flankers Непречен архитектонско одделение ПВЦ педимент

DEN 1295.84

Износ
check Во продавницата.

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактеристика. Педиментите не само што додаваат декоративен елемент; Тие се инсталирани со леснотија и сигурно се трајни додатоци. Историски точни, неколку автентични дизајни се достапни во многу големини, за да бидете сигурни дека ќе најдете совршен натпревар за вашиот проект. Димензии : 56 "ширина на дното, 1" дното на проекција, 59 "целокупна ширина. ПВЦ нуди издржлив внатрешен или надворешен производ. Автентични историски дизајни, достапни во многу големини. Траен производ, ПВЦ не гниеат, искриви или мувла. Веднаш Трансформирајте ја вратата или прозорецот со додавање на украсни педименти. Рачно изработено и собрано, нашите бели ПВЦ производи пристигнуваат подготвени за премиер и сликање.

Им се допаѓа и на купувачите..