• Ново
Бирајте Хидратантно Миење На Телото, Изворска Вода, фл оз
zoom_in

Бирајте Хидратантно Миење На Телото, Изворска Вода, фл оз

DEN 75.84

Износ
check Во продавницата.

Подгответе се за ова кристално чисто миење на телото натопено со свежина. Од неговиот брз мирис до навлажнувачите со пердуви, ја остава вашата кожа да се чувствува здрава и подмладена. Бирање бренд миењето на телото е формулирано за миење бактерии, одржувајќи чувство на свежо и чисто цел ден. Со брз, чист мирис на свежа пролет и убаво меки навлажнувачи, нашата напредна формула ја одржува вашата кожа чиста, здрава и хидрирана. ХИДРАТАНТНО МИЕЊЕ НА ТЕЛОТО : Разбудете ги сетилата додека се миете со природата инспирирана и освежувачки мирис На Изворска Вода. ТЕХНОЛОГИЈА ЗА РАМНОТЕЖА НА ВЛАГА : Навлажнувачки-Чисто Плакнење-Богата Пена : Ја Остава Кожата да се чувствува нахранета и свиленкаста. ЧИСТИ ФОРМУЛИ за ПЛАКНЕЊЕ : Развиени за чистење на плакнење, оставајќи ја кожата да се чувствува хидрирана без филмски остатоци. ГИ МИЕ БАКТЕРИИТЕ : Миењето На Телото за Бирање е добро за секојдневно перење и е формулирано за миење бактерии, одржувајќи чувство на свежо и чисто. ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО : Пакетот вклучува 4 шишиња од 21 течна унца миење на телото за вкупно 84 унци одлично и За Жени и За Мажи.

Им се допаѓа и на купувачите..