• Ново
Време на одмор Мулти-бои со снегулка стаклена топка украси, брои
zoom_in

Време на одмор Мулти-бои со снегулка стаклена топка украси, брои

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Време на одмор безвременски снегулки зазема модерен изглед кога се облечени во црно. Додадете едноставен, но елегантен допир на кој било дом оваа сезона со време на одмор. Овие додатоци за стакло дрво добро се спаруваат со други украси во бело, злато, сребро за впечатлив изглед. Кога не се во употреба, завиткајте ги индивидуално и чувајте ги во поделена корпа. Класичниот изглед на овие украси ќе го надополни секое дрво, вештачко или природно. Божиќните украси за време на празниците, црните и црвените снегулки, наскоро ќе станат богат дел од вашите годишни Божиќни украси. Прославете го најубавото време во годината со подготвување на вашиот дом за Божиќни собири со нашата колекција на производи за време на празници. е вашиот извор за сè што барате да го искористите максимумот од вашите одмори, носи голем број на уникатни и посебни празнични предмети за сите ваши потреби за украсување. Не заборавајте да купувате во продавница за повеќе време за одмор, координирајќи производи за да помогнете во завршувањето на вашиот празничен Божиќен декор. Enjoyе уживате да создадете посебно место за вашите пријатели и семејство да ги прослават празниците. Време на одмор Црното снегулка стакло Божиќни украси, 3. 54 “, сет од 4 вклучува 6 црни и црвени снегулки стакло Божиќни украси. Едноставен дизајн на црна и црвена снегулка е уникатен додаток на вашата колекција за украси за одмор. Закачете на вашето дрво за пријатно елегантно Погледнете. Лесно е да се обесувате, само додадете кука. За употреба со природни, како и вештачки дрвја. Нега на производи : Избришете ја чистата со мека крпа. Само за затворено употреба. Боја : Мулти. Собрани димензии на производот : 5. 51 "x 4. 33 "x 9. 06". Материјали за производи : 96 проценти стакло, 4 проценти јута. Модел # 31282 JC.

Им се допаѓа и на купувачите..