• Ново
RoadGear Rc Универзална Мини Коцка Стил Камера
zoom_in

RoadGear Rc Универзална Мини Коцка Стил Камера

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Универзалната Камера ВО Стилот На Мини Коцка RC1 На Road Gear користи сензор CMOS за да обезбеди остра слика при слаба осветленост. Објективот со широк агол од 170 степени истражува широка област. Оваа мала камера вклучува дури и линии за паркирање што може да се вклучат или исклучат. Road Gear Rc1 Универзална Мини Коцка Стил Камера : cmos сензор. Инженеринг Апс Домување. 480твл Резолуција. Агол на Гледање на објективот : 170 степени. Минимално Осветлување : 0 лукс.

Им се допаѓа и на купувачите..