• Ново
Делта Адисон единечна рачка тапа за бања, не'рѓосувачки
zoom_in

Делта Адисон единечна рачка тапа за бања, не'рѓосувачки

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Делта® тапа со дијамант? Технологијата на запечатување настапува како нова за живот со патентиран дизајн кој ги намалува точките на истекување, е помалку проблеми за инсталирање и трае двојно подолго од стандардот на индустријата*. Можете да инсталирате со доверба, знаејќи дека Делта тапаните се поддржани од нашата ограничена гаранција за живот. Делта Вотерсенс етикетирани со тапаци, тушеви и тоалети користат најмалку 20% помалку вода од стандардот на индустријата? Заштедувајќи пари без да ги загрозат перформансите. *Индустрискиот стандард се заснова на ASME A112.18.1 од 500.000 циклуси. Карактеристики : Технологијата на дијаманти за печатење е помалку проблеми за инсталирање и му помага на вашата тапа да настапи како нови за живот, да ги намали точките на истекување и да трае двојно повеќе од стандардот во индустријата. Сè што ви треба е заедно во една удобна кутија, вклучително и интегрирани линии за снабдување со innoflex PEX. 1 или 3-дупка 4 "Инсталација. Метал pop-up. АДА во согласност. Тапа и завршен живот ограничена гаранција. Спецификации : Рачка : рачка со единечна рачка. Олово Бесплатно во согласност : Да. Должина на плунка : 5-1/16". Спајт Вкупна висина : 5-3/4 ". Слична висина на палубата на Аератор : 5-3/4". Тип на вентил : дијамант (ТМ) заптивка вентил. Дупки за инсталација : 1 или 3-дупка 4 "инсталација. Целокупна длабочина : 7,88". Севкупна ширина : 5,75 ". Севкупна висина : 9,63". Стапка на проток : 1,20 gpm. Сертифициран CEC : Да. Водази : Да.

Им се допаѓа и на купувачите..