• Ново
Скоро природно 5ft. Слатка залив со двојна топка вештачки топиер, зелена
zoom_in

Скоро природно 5ft. Слатка залив со двојна топка вештачки топиер, зелена

DEN 975.84

Износ
check Во продавницата.

Овој вештачки 5 'Sweet Bay Double Topiary изглед е навистина парче за да се види. Уживајте во елеганцијата на топир во затворен простор без високото одржување. Доаѓа во елегантна кула засадувач со вистинска река карпа. Донесува софистицираност во вашиот затворен простор за живеење. Елегантни сфери на топиер кои се стручно исечени. Бара малку одржување. Совршен за дом или канцеларија. Може да треба да се обликува во форма кога се отстранува од кутијата; Избришете чиста со мека сува крпа . препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Димензии : 5 'H x 24 "W x 24" D.

Им се допаѓа и на купувачите..