• Ново
Пекари во САД Франц леб, Оз
zoom_in

Пекари во САД Франц леб, Оз

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Леб, здрав мултигреин 26 мл (1 lb 10 мл) 737 g природно. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. Направено со премиум северозападниот дел на историскиот ложа на Тимберлин. Ложата, рачно изработена за време на големата депресија од страна на занаетчии за администрација на напредок (WPA), отворени во 1938 година. Сè уште опремени со своите оригинални слики, резби, мозаици и железо, ова национално историско обележје е уникатна и убава дестинација за милиони кои уживаат во сите што уживаат во сите тој планински Худ треба да го понуди. Нашиот леб од мултигреин на нашиот планински качулка беше создаден со рустикален дух на северозападниот дел на умот. Направено со состојки од северозапад, секоја парче обезбедува 11,5 грама цело зрно, 5 грама протеини и 2 грама влакна. Овој здрав и вкусен леб може да се ужива секој ден, во текот на целата година. Уживајте! Пронајдете нè на Фејсбук - Францбакерија. Ако имате какви било прашања или коментари за овој производ, ве молиме, дозволете ни да се слушнеме од вас. Посетете не на нашата веб -страница : . Содржи : пченица, млеко, соја. 26 мл (1 lb 10 мл) 737 g Портланд, ИЛИ 97232 леб, здрав мултигреин. Природно. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. Направено со премија северозападно одгледувани и мелени состојки. Цело жито : 11 g или повеќе по порција. Јадете 48 g или повеќе цели зрна дневно. 2 g влакна по парче. 5 g протеини. Здрави 11,5 грама цело зрно по парче. 120 калории. МТ Худ - познат по активности на отворено, како што се скијање во текот на целата година, сноубординг, планинарење и пешачење е исто така дом на историскиот ложа на Орегон. Ложата, рачно изработена за време на големата депресија од страна на занаетчии за администрација на напредок (WPA), отворени во 1938 година. Сè уште опремени со своите оригинални слики, резби, мозаици и железо, ова национално историско обележје е уникатна и убава дестинација за милиони кои уживаат во сите што уживаат во сите тој планински Худ треба да го понуди. Нашиот леб од мултигреин на нашиот планински качулка беше создаден со рустикален дух на северозападниот дел на умот. Направено со состојки од северозапад, секоја парче обезбедува 11,5 грама цело зрно, 5 грама протеини и 2 грама влакна. Овој здрав и вкусен леб може да се ужива секој ден, во текот на целата година. Уживајте! Пронајдете нè на Фејсбук - Францбакерија. Ако имате какви било прашања или коментари за овој производ, ве молиме, дозволете ни да се слушнеме од вас. Посетете не на нашата веб -страница : .

Им се допаѓа и на купувачите..