• Ново
Hanенски лесен Super Depuper Super No Show Cods, пакет со вредност од 12 пар.
zoom_in

Hanенски лесен Super Depuper Super No Show Cods, пакет со вредност од 12 пар.

DEN 111.52

Износ
check Во продавницата.

Superенски лесни Super Super Chods Chods нудат меко, мазно чувство со целата мекост со голема вредност. Нашиот дизајн на y-потпетици нуди вклопување во удобност, за престој во цел ден. Уникатен дизајн на Y-потпетици помага да се одржи вашиот чорап во место цел ден! Пакет со вредност од 12 пар. Удобна пета за удобност за престој. Без перница за лесен вклопување. Мека и удобна. Одговара на женските чевли со 5-9. Содржина на ткаенина : 97% полиестер, 2% спандекс, 1% друг. Машинско миење ладно со слични бои. Не користете омекнувач на ткаенини. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Трбајте сув медиум. Не железо . Стил : HWL40.

Им се допаѓа и на купувачите..