• Ново
Toенска торба со 4-постери на Nanette Lepore Macrame 4-постери
zoom_in

Toенска торба со 4-постери на Nanette Lepore Macrame 4-постери

DEN 703.84

Износ
check Во продавницата.

Кул погодност за кога сте на работа. Оваа пространа торба за рамо од Нанет Лепоре е одличен додаток на вашата колекција на чанти - совршен за секојдневно патување на работа или час, или едноставно полетување за викенд на активности. Торба со голема големина; приближно. 14,5 ”w x 11” h x 5 ”d (ширина се мери преку дното на торбата). Надворешноста инспирирана од Macrame. Горната рачка. Наредени. 100% памук. Место чисто. Увезени. Togенска торба за рамо на Macrame од Нанет Лепоре.

Им се допаѓа и на купувачите..