• Ново
Чудо нација момчиња текстура худи, големини 4- & хаски
zoom_in

Чудо нација момчиња текстура худи, големини 4- & хаски

DEN 288.00

Износ
check Во продавницата.

Додадете текстурален раб на неговата облека од денот со оваа текстурална худи од Wonder Nation. Единствено текстурирана ткаенина и пространа вклопување, носат и удобност и стил заедно за парче, тој ќе сака да го носи одново и одново. Пар со пријатни џогери за атлетски изглед. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/39% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстурирана ткаенина. Текстурирана худи за момчиња од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..