• Ново
Durago BP897C подлога за сопирачка на дискот
zoom_in

Durago BP897C подлога за сопирачка на дискот

DEN 1032.16

Износ
check Во продавницата.

Дураго има богата историја во производството на автомобилски производи за автомобили. Компанијата е основана пред повеќе од 45 години и со текот на годините разви разновидна понуда на производи. Дураго нуди сеопфатна програма за триење на сопирачките за секој буџет и потрошувач. Секојдневната безбедност и сигурноста на возењето беа од најголемо значење во развивањето на нашата програма за подлога на сопирачките. Влошките на сопирачките во Дураго обезбедуваат супериорна контрола на возилото, удобност на возачот и безбедност во текот на широк спектар на услови за возење - максимизирајќи ја довербата на возачот. Ние нудиме уникатни материјали за триење кои се дизајнирани за вклопување и функција во широк спектар на возила. Сите формули се независно тестирани за протоколи за абење и бучава. Ние ги произведуваме нашите влошки за сопирачките користејќи ги најновите технологии во „Состојбата на уметноста ISO/TS 16949 овластени објекти. Durago BP897 C подлога за сопирачка на дискот.

Им се допаѓа и на купувачите..