• Ново
Кентаки Wildcats Сина четвртина чорап - Залив Донегал - Униз - една големина - четвртина
zoom_in

Кентаки Wildcats Сина четвртина чорап - Залив Донегал - Униз - една големина - четвртина

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Поддржете го вашиот омилен тим и нозете, како и со еден пар на NCAA на Донегал Беј, официјално лиценциран QTR. Должина, чорапи на екипажот. Достапно во различни автентични тимски бои и логоа, вашите чорапи со должина се добредојдени додатоци на вашата гардероба. Нозете ќе ви се заблагодарат што ги додадовте откако ќе го доживеат дополнителниот мек и издржлив џакард ткаен дизајн на секој пар. Кентаки Wildcats Blue четвртина чорап. Кентаки Вајлдс. Сина четвртина чорап. Тимско лого и бои. НЦАА официјално лиценциран. 80% памук, 17% полиестер, 3% спандекс. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Удобноста одговара со засилена пета. Изградба на дишење.

Им се допаѓа и на купувачите..