• Ново
Четири Сезони Вентилатор За Ладење На Моторот Спојка П Н: Одговара изберете: ДОЏ ДАКОТА
zoom_in

Четири Сезони Вентилатор За Ладење На Моторот Спојка П Н: Одговара изберете: ДОЏ ДАКОТА

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Четири Сезони Вентилатор За Ладење На Моторот Спојка П/Н : 46007 Дизајн : Стандардна термичка. Производ Одговара : Директно Вклопување. Продадена Количина : Продадена Поединечно. Препорачана Употреба : Ое Замена. Дополнителни Карактеристики Материјал : Алуминиум. Одговара Изберете : 2004 ДОЏ ДАКОТА 6 Цил 3,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..