• Ново
Без граници женски чизми на Челзи
zoom_in

Без граници женски чизми на Челзи

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашиот изглед со овој чизми од Челси од без граници. Поставете на блок-потпетица и бучен ѓон на Lug, лесно се спарува со кој било изглед, од најновите панталони со широко нозе до вашите омилени фармерки за подигање. Се одликува со страничен патент на Instep за лесно вклучување и исклучување. Само на. Материјал : Горна/надворешна плоча : полиуретан; Outsole : Термопластична гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на потпетицата на еластична еластична еластична. Chенски чизми на Челси чизми од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..