• Ново
Атари Флешбек Пренослив Играч Модел #АП3280, 818858029506
zoom_in

Атари Флешбек Пренослив Играч Модел АП3280, 818858029506

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Атари Флешбек Преносни 2.8 лцд игра плеер со 70 класичен Атари 2600 игри вграден во. Вклучува легендарниот бандаи НАМКО забава аркада хит, ПАК-ЧОВЕК. Други блокбастер игри вклучуваат Ископа Ископа Стапица! И Фрогер . Вградената батерија на полнење значи дека забавата во движење никогаш не завршува. Вклучува SD картичка слот за повеќе игри преземете (SD картичка не се вклучени). Приклучете и играјте на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР (преку опционален АВ кабел, не е вклучен). Доаѓа СО USB кабел за полнење.Дејствува сега! Атари Флешбек Пренослив 2018 со 80 Вградени Игри, Атгејмс, 818858029506.

Им се допаѓа и на купувачите..