• Ново
Дајан Рејвлиевите Матрици 5 Х8 - Врне Мачки, Пк 3, Дилусии
zoom_in

Дајан Рејвлиевите Матрици 5 Х8 - Врне Мачки, Пк 3, Дилусии

DEN 132.32

Износ
check Во продавницата.

Ренџер Дилузии Матрица См Врне Мачки Ренџер-Дилузии Матрица. Оваа Матрица Е Совршена За Правење Картички, Дневник И Бележник. Додадете Спектакуларен Шарм На Вашите Проекти Со Прскање Со Спрејови Со Мастило, Бисерни Магли Или Миење Во Боја. Боја Со Мастила За Боја, Пигментни Мастила, Акрилни Бои Или Вознемиреност Со Маркери И Дамки. Боја - Нејзините Дожд Мачки. Големина-5 х 8 во. Димензија-5.75 х 0.04 х 9.15 инчи. Тежина на предметот-0,0025 фунти. - ШКУ : НМГ113874.

Им се допаѓа и на купувачите..