• Ново
Клиника Уште Подобра ШМИНКА ЗАШТИТЕН ФАКТОР-Кашу Мф - Н-Сува До Комбинирана Мрсна Кожа За Жени Оз Фондација
zoom_in

Клиника Уште Подобра ШМИНКА ЗАШТИТЕН ФАКТОР-Кашу Мф - Н-Сува До Комбинирана Мрсна Кожа За Жени Оз Фондација

DEN 384.00

Износ
check Во продавницата.

Хидратантната основа со умерена покриеност веднаш ја усовршува, ја подобрува рамномерноста на кожата. Создава посветол, порамномерен тон на кожата. ЗАШТИТЕН ФАКТОР со широк спектар 15 штити од идна промена на бојата. Хидратантната основа со умерена покриеност веднаш ја усовршува, ја подобрува рамномерноста на кожата. Создава посветол, порамномерен тон на кожата. Останете-вистинските пигменти нема да ја променат бојата на вашата кожа, за беспрекорно, незабележливо покривање.

Им се допаѓа и на купувачите..