• Ново
Мина Победа Шаг 20 Квадратна Ткаенина Предиво Трепет Фрли Перница Во Лаванда Виолетова
zoom_in

Мина Победа Шаг 20 Квадратна Ткаенина Предиво Трепет Фрли Перница Во Лаванда Виолетова

DEN 823.84

Износ
check Во продавницата.

Тоа?жлебот бебе! Овие фанки перници се најлесниот начин за додавање текстура и свеж стил во секоја просторија веднаш. Достапно во земјени тонови или во впечатливи, живописни бои кои ќе одговараат на различни избори за дизајн. Тенок мек предиво со метална нишка. 100% Полиестер. Лаванда. 20 "х 20". Плоштад. Само во затворен простор. Затворање на патент. Отстранлив вметнување.

Им се допаѓа и на купувачите..