• Ново
ПРЕМИУМ КУЛ-ГЕЛ
zoom_in

ПРЕМИУМ КУЛ-ГЕЛ

DEN 527.84

Износ
check Во продавницата.

Премиум Ткаенина За Ладење Со перниче За Ладење Со ладно Гелско Јадро обезбедува сертифицирано намалување на телесната температура за максимална удобност за време на подолги периоди На Седење Ergономскиот Дизајн промовира здраво држење на телото, ја подобрува циркулацијата и го ублажува притисокот На 'рбетот Нула Притисок На Опашката го ублажува притисокот врз' рбетот користејќи уникатен исечок на кокцигеумот во форма на буквата у за поддршка на олеснување на ишијасот со минимизирање на контактот помеѓу опашката и седиштето Перница Премиум Саќе Мемориска Пена Обезбедува Издржлив Патент Во Очекување На Структурна Поддршка Сертифицирана издржливост независно потврдена за одржување на дебелината, обезбедување постојана поддршка и одржување На Шевовите Непроменети над 80.000 користи капакот што може да се пере во машина е лесен За Чистење и Одржува Миење Во Боја После миење подлогата против лизгање спречува лизгање со помош на висококвалитетен силиконски ремен за носење со триење го олеснува транспортот помеѓу домот, канцеларијата, автомобилот и настаните (поли торба) Биро Додатоци И Организатори. КЕНСИНГТОН КОМПЈУТЕР.

Им се допаѓа и на купувачите..