• Ново
Класични Додатоци Монтлејк Водоотпорен Патио Кочија Дневна Лизгање, Хедер Хена
zoom_in

Класични Додатоци Монтлејк Водоотпорен Патио Кочија Дневна Лизгање, Хедер Хена

DEN 751.84

Износ
check Во продавницата.

Обновете го изгледот и чувството на мебелот во вашиот двор со Монтлејк Фадесафе Патио Лизгалки. Погледнете ја разликата; Монтлејк Фадесафе ткаенината користи живописни, координирачки бои во ткаенина обоена со раствор што веднаш го ревитализира вашиот простор во дворот. Почувствувајте ја разликата : овие дизајнерски навлаки додаваат слој од ватиран облога до целата должина на вашите омилени столови, давајќи допир на издржлива удобност на вашето седење. Со квалитетни материјали и карактеристики внимателно избрани од нашиот тим за дизајн во куќата, овие навлаки промовираат привлечна атмосфера во која можете да се соберете, да се потпрете и да се опуштите. . Понудени во живописни бои кои се координираат со остатокот Од Монтлејк Фадесафе Колекција За Живеење На Отворено И големини за да се приспособат на заедничките силуети за столици, Навлаките за Лизгање се подготвени да ви помогнат да истражите што може да биде вашиот двор. Наменета да биде модерна, колекцијата Монтлејк Фадесафе има за цел да ви помогне да ги освежите деловите од вашиот дом каде што луѓето се собираат и Откриваат Повеќе време на Отворено. . Со сите наши производи, се надеваме дека ќе ви помогнеме да си поминете одлично во вашиот двор и дом. Ако имате било какви прашања или проблеми, или ако вашиот patio plipcover не успее во гарантниот период, побарајте не на интернет и искористете ја нашата програма За гаранција Без Проблеми поддржана од нашиот тим за услуги на клиентите со седиште во САД. ИЗДРЖЛИВ КАПАК ЗА СТОЛ ЗА ДВОР : Овој разноврсен внатрешен или надворешен капак има растеглив грб што му овозможува да ги собере повеќето столчиња за двор, со или без перници. Одговара кочија дневна до 80 "л х 26" В. 3-ГОДИШНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : обезбедуваме Тригодишна Ограничена Гаранција на Нашите Навлаки За Двор. ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА ЗАШТИТА НА ВНАТРЕШЕН ДВОР : нашата ткаенина обоена во монтлејк Е стилска и дизајнирана да се спротивстави на избледување, заштитувајќи го вашиот мебел од штетните УВ зраци. ВОДООТПОРНИ ОБЛОЖЕНИ КАПАЦИ : Водоотпорна полиестерска ткаенина со водоотпорна подлога помага да се задржи дождот и да се истури од вашиот мебел. ПРЕМИУМ КАРАКТЕРИСТИКИ НА КАПАКОТ НА ДВОРОТ на ОТВОРЕНО : Прилагодливиот раб на ременот со ремени за затворање со кликнување овозможува лесна инсталација и помага да се задржи капакот каде што сакате; ватиран ватиран додава перница на вашето седиште. АЖУРИРАЈТЕ, ЗАШТИТЕТЕ ИЛИ ОБНОВЕТЕ ГИ СТОЛЧИЊАТА ЗА ДВОР : Наместо да го отфрлате стариот, истрошен или обоен мебел, користете навлаки за да облечете добро сакани столчиња за двор.

Им се допаѓа и на купувачите..