• Ново
Едноставно Маргаритка,, Морски Алатки, Геометриска Перница За Печатење, Слонова Коска
zoom_in

Едноставно Маргаритка,, Морски Алатки, Геометриска Перница За Печатење, Слонова Коска

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Создадете кул крајбрежна средина во вашиот дом со украсна морска перница Од Едноставно Маргаритка! Колекцијата Нантакет е дизајнирана да ја донесе софистицираноста и убавината на морето во вашиот домашен декор. Ќе ви се допадне чувството на оваа колекција и летната топлина што ќе ја донесе во вашиот декор. Хипоалергично.

Им се допаѓа и на купувачите..