• Ново
Колекцијата Ступел Домашен Декор Грејс Цветен Венец Ѕидна Уметност
zoom_in

Колекцијата Ступел Домашен Декор Грејс Цветен Венец Ѕидна Уметност

DEN 337.76

Износ
check Во продавницата.

Елегантно исполнувајќи го вашиот простор со мир, Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Грејс Цветен Венец Ѕид уметност се одликува со чуден венец со примамлива типографија. Високиот квалитет на овој квадратен уметнички принт се должи на неговата класична конструирана конструкција од дрво и платно. Изберете од стиловите на врамени, платно и плакети за да го најдете најдоброто вклопување за вашиот ѕид. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Изберете од достапните опции за врамени, платно или плакета. Изработени од платно и инженерско дрво. Спремен за бесење.

Им се допаѓа и на купувачите..