• Ново
2 КАНАЛ 6G SATA PCIE РАЦИЈА HBA SATA ПОРТИ 6G ВРЕДНОСТ РАЦИЈА HBA
zoom_in

2 КАНАЛ 6G SATA PCIE РАЦИЈА HBA SATA ПОРТИ 6G ВРЕДНОСТ РАЦИЈА HBA

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

High Point Rocket RAID 620 2-порт Серискиll Контролер-Сериски AT/600-PCI Експрес 2.0 x1-Приклучок Картичка-Рација Поддржан - 0 1 5 10 Јбод Рација Ниво - 2 Вкупно САТА Порта (и) - 2 САТА Порта(и) Внатрешна 2 X САТА ПОРТИ 6 G ВРЕДНОСТ РАЦИЈА HBA 2 CHANNEL 6 G SATA PCIE РАЦИЈА HBA 2 X SATA ПОРТИ 6 G ВРЕДНОСТ РАЦИЈА HBA.

Им се допаѓа и на купувачите..