• Ново
Претпоставени Луксузни Памук Богата Бахама Лента Јорган Постави Квалитетот На Хотелот
zoom_in

Претпоставени Луксузни Памук Богата Бахама Лента Јорган Постави Квалитетот На Хотелот

DEN 767.84

Износ
check Во продавницата.

Дајте му на вашиот кревет весел изглед Со Цврст Комплет За Прекривка богат со Памук. Удобната ткаенина е изработена од богата мешавина од Памук и Полиестер нуди мазно, меко и густо чувство што убаво ја надополнува забавната забележана шема. Овој чуден комплет за јорган и измама може да се пере во машина и ќе ја разубави секоја спална соба. Достапен во различни бои, овој јорган се затвора со јасни, скриени копчиња и е реверзибилен во дизајнот што ги прави опциите за украсување бесконечни. Трансформирајте ја вашата спална соба во спокојно повлекување со додавање на соодветни чаршафи или дополнителни навлаки за перници, продадени одделно Претпоставени Луксузен Комплет За Јорган Богат Со Памук Бахама : Комплетот Вклучува : една (1) навлака за јорган и две (2) шеми за перници (Една (1) измама за перници За БЛИЗНАК И БЛИЗНАК XL). Материјал : 55% Памук и 45% Полиестер. Бои : Црна, Сива, Мудрец, Бела, Сина, Тегет. Шема : Лента. Стил : Модерен И Современ. Квалитет : Јорганот е затворен со јасни, скриени копчиња. Јорганот со шема со точки е реверзибилен.

Им се допаѓа и на купувачите..