• Ново
Зина 1 Дија. Завесата - црна
zoom_in

Зина 1 Дија. Завесата - црна

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Акцентирајте ги вашите третмани со прозорци со нашата нова шипка за завеси со дијаметар од 1 ". Високо квалитетен, телескопски челичен пол и финалните смола даваат безвременски изглед на вашиот дом за дома. Суптилниот дизајн им овозможува на вашите драперии да бидат во центарот на вниманието. Вклучува еден 160-240 инчи Телескопски челичен пол 5 држачи и 2 финалиња. Конечно мерење : 2-1/2 "W x 2-1/4" H x 2-1/4 "D. Проекција : 3,625 инчи. Дијаметар на прачка : 1 инч.

Им се допаѓа и на купувачите..