• Ново
АРМОВНИ ИНСЕРМИ ЗА АРМОИР АРМОИР, сет од 4
zoom_in

АРМОВНИ ИНСЕРМИ ЗА АРМОИР АРМОИР, сет од 4

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Прашавте и одговоривме - време е да додадете повеќе опции за складирање на вашиот накит Armoire! Дизајнот на потписи за коприва и мед на armoire inserts ќе ве остави уште поорганизирани. Одликувајќи се со три вар за складирање, ќе можете да имате повеќе простор за вашите столпчиња, две ленти за обетки или мали ѓердани и друга лента на ролни со прстен. Овие инсерти за Armoire беа создадени за лесно да се лизгаат во скоро секој накит Армоир, градите на накит или фиоката за бања. Завршено во анти-Тарниски тен се чувствуваше. Секоја фиока мери 4. 25 ″ x 6 ″ Две инсерти со мали прегради Еден држач за ролна на прстенот + држач за обетка на обетки, прикажан во тен се чувствуваше стадо, така што ќе се меша совршено со вашите коприва и мед предмети погодно да се лизгаат во повеќето фиоки за накит.

Им се допаѓа и на купувачите..