• Ново
Лосион за рачни и афион за афион и афион од ОПИ за жени - 8. Оз лосион
zoom_in

Лосион за рачни и афион за афион и афион од ОПИ за жени - 8. Оз лосион

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Овој касач на кожата на Avojuice е исполнет со природни екстракти и хранливи состојки дизајнирани да и дадат на кожата хидрантен пијалок на влага. Има мек и живописен мирис на градина исполнета со сонце. Овој касач на кожата на Avojuice е исполнет со природни екстракти и хранливи состојки дизајнирани да и дадат на кожата хидрантен пијалок на влага.

Им се допаѓа и на купувачите..