• Ново
Без граници на џемперот на четврт-зим на јуниори Шерпа
zoom_in

Без граници на џемперот на четврт-зим на јуниори Шерпа

DEN 288.00

Износ
check Во продавницата.

Овој пулвер на четврт-зип-зим на јуниори е најдобриот начин да останете топло и удобно оваа зима, додека сè уште изгледате трендовски. Одликувајќи се со сет на долги ракави и јака за штанд, ќе останете пријатни кога ќе стане студено. Пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за да го завршите изгледот. Стојат јака. Долги ракави. Четвртина патент со влечење на патент. Кенгур преден џеб. Нелиран. Ткаенина од руно од Шерпа. 100% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо од обратна страна доколку е потребно. Направено во Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..