• Ново
Mean'sенски помлади девојки малку драматични графички графички кратки ракави
zoom_in

Mean'sенски помлади девојки малку драматични графички графички кратки ракави

DEN 239.20

Износ
check Во продавницата.

Потценување заробено во елегантно недооценен дизајн. Гледајте тотално навлезете додека го карпите овој необичен слоган што им овозможува на луѓето да знаат дека не го имате денес. Оваа удобна кошула може да се носи цел ден и може да се спари со кој било број на облеки. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот . Грижа : Машината за миење и суво суво. Графичко печатено ме е обичен и оди со многу облеки.

Им се допаѓа и на купувачите..