• Ново
Домашни основи мали метални решетки, надвор од бела боја
zoom_in

Домашни основи мали метални решетки, надвор од бела боја

DEN 543.84

Износ
check Во продавницата.

Дефинирано со едноставен дизајн, оваа хонорарна метална решетка носи удобно компактно складирање на мали простори, додека обезбедува доволно простор за сите ваши работи. Користете како решетка за складирање за тоалети, книги, растенија. Вкупниот капацитет на тежината за целата единица е 61 фунти. Горната полица може да има 6 килограми/3 килограми, втора 11 килограми/5 килограми, додека последните две полици држат до 22 килограми/10 килограми. Димензиите на артикалот може да се разликуваат малку заради уникатната природа на производот. Бојата и финишот исто така може да се разликуваат од прикажаните слики како резултат на разликите во екраните на мониторот. Не се вклучени реквизити и додатоци. Мулти-нивоата, хонорарна единица за полици ги чува основните кујни, канцелариски материјали, украсни отпадоци и поорганизирани и на дофат. Дизајнот на отворена жица го промовира протокот на воздух и спречува градење прашина. Лесно е да се соберат со чекор по чекор упатства.

Им се допаѓа и на купувачите..