• Ново
Бакати Жолта Точки & Игла Ленти Менување На Рампа Покритие
zoom_in

Бакати Жолта Точки & Игла Ленти Менување На Рампа Покритие

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Осигурајте се дека вашето бебе е удобно во движење и држете го вашето малечко цврсто и топло, со овој Ватиран Капак за Менување На Подлогата Во Жолти Точки Од Бакати. Овој Капак за Менување на Подлогата 16" х 32" е опремен за да го одржува листот цврст и мазен на сите видови преносни душеци и влошки за менување. Тој е дизајниран специјално да работи со повеќето влошки што се менуваат и ќе го утеши вашето малечко додека ја менувате пелената. Овој Премиум Капак за Менување На Подлогата, исто така, има привлечен дизајн, со живописна Шема На Жолти Точки Што сигурно ќе додаде убав допир во вашата домашна расадник, а вашето малечко ќе најде релаксирачко. Ултра меката 100% памучна супер мека ткаенина со поли полнење исто така може да се пере во машина, за лесно чистење без врева откако ќе се направи неред или кога е ден за перење алишта. Дајте му на вашето бебе крајна удобност и земете Капак за Менување Подлога денес! Осигурајте се дека вашето малечко е топло и цврсто во текот на ноќта. 16" х 32 " менувањето на капакот на подлогата ќе одговара на повеќето преносни душеци и влошки за менување. Чувајте го вашето малечко удобно и сигурно со обложениот капак додека го менувате. Живописната Шема На Жолти Точки додава убав допир на секој домашен расадник. Дајте му на вашето бебе најголема удобност. Ултра мека 100% памучна ткаенина со поли пополнување може да се пере во машина за лесно чистење без врева. Внимавајте на сите други бои и парчиња од колекцијата Бакати!.

Им се допаѓа и на купувачите..