• Ново
Пинк Цветни Градина Писмо Илустрација Од Абц Декоративни Фрли Перница
zoom_in

Пинк Цветни Градина Писмо Илустрација Од Абц Декоративни Фрли Перница

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Буквата м преку розова градина позадина. Уметност : АБЦ. Предмет : Типографски. Стил : Модерен И Современ. Тип на производ : Декоративна Перница За Фрлање со Вметнување. Оваа декоративна перница за фрлање ја содржи буквата М преку розова градинарска позадина. Истакнати Бои : Светло Сина, Тиркизна, Црна, Зелена, Бела АБЦ е дизајнерска група со седиште надвор од Кливленд, Охајо. Тие комбинираат различни креативни позадини за да направат модерни, забавни дизајни за домашен декор. Без разлика дали станува збор за вашето омилено класично уметничко ремек-дело или забавна, мотивациска фраза, Заштитен Знак за убави артикли декоративните перници за фрлање носат креативна удобност и стил на секој декор во вашиот дом или канцеларија. Овие шик и уникатни перници имаат целосен печатен капак во боја над 100% влошка од полиестерска перница од Американско производство. Квадратната форма 16х16 е совршена како украсен акцент на креветот, изјава на вашата омилена фотелја или измешана и усогласена како своја курирана колекција на кауч или љубовно седиште. Со различни висококвалитетни слики, една или повеќе Трговски марки со убави артикли внимателно изработените перници ќе и дадат на секоја просторијаesетски раб што секој ќе го забележи. ВАЖНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој од нашите производи. Трговска Марка Ликовната Уметност е посветена на обезбедување на потрошувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, кои ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес за Контрола на Квалитетот. Ликовната Уметност е регистрирана трговска марка заштитена со законот за Трговски Марки на САД и енергично ќе се брани.

Им се допаѓа и на купувачите..