• Ново
БЕБЕ Младински девојки со низок врвен патика со капаче за сјајни пети, големини 11-4
zoom_in

БЕБЕ Младински девојки со низок врвен патика со капаче за сјајни пети, големини 11-4

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Направено со издржлива и лесна ева пена, и стилски горниот детал на сјајот. Овие слатки и удобни слајдови се совршено лизгање на сандали. Младински девојки со низок врвен патика со капаче за сјајни пети, големини 11-4.

Им се допаѓа и на купувачите..