• Ново
Супер мека фланелна кошула на Georgeорџ и Големи мажи, до 5xlt
zoom_in

Супер мека фланелна кошула на Georgeорџ и Големи мажи, до 5xlt

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Georgeорџ испорачува убав, разноврсен стил започнувајќи со оваа кошула со копчиња со копчиња во супер-мека ткаенина. Спарете го со омилените фармерки и патики за лежерен, обичен изглед. Georgeорџ испорачува убав, разноврсен стил започнувајќи со оваа кошула со копчиња со копчиња во супер-мека ткаенина. Спарете го со омилените фармерки и патики за лежерен, обичен изглед. Тоа е редовно вклопувана кошула со долг ракав. Зајакната шевови вечера мека. 55% памук 45% вискоза. Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо.

Им се допаѓа и на купувачите..