• Ново
Кросли Палм Харбор Отворено Плетен Разговор Постави Песок Кафеава - Љубовно Седиште, Странична Маса, Масичка И Вртливи Столици-Боја:Кафеава, Стил: Песочни Перници-Љ
zoom_in

Кросли Палм Харбор Отворено Плетен Разговор Постави Песок Кафеава - Љубовно Седиште, Странична Маса, Масичка И Вртливи Столици-Боја:Кафеава,

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Дневна во стил со Палм Харбор 5пц Патио Разговор Во Собата со Вртливите Рокери. Изработен со плетен за смола за сите временски услови над издржливи челични рамки, овој комплет за двор обезбедува трајна удобност. И љубовното седиште и столчињата за лулка на отворено имаат перници отпорни на влага и длабоки седишта совршени за релаксирање на летното сонце. Столчињата за двор имаат висококвалитетна подлога за лулка и вртење за непречено, лесно движење, додека стаклената маса за кафе и целосно плетената странична маса нудат доволно простор за маса за забава на отворено. Комплетот за надворешен мебел На Пристаништето Палм е одличен додаток на секој двор или палуба. Модерен комплет мебел за двор. Ув отпорен на сите временски рамни смоли плетен надворешен мебел со изглед на rан. Челична рамка отпорна на временски услови во прав. Рачно ткаени кафеава смола плетен надворешен мебел. Песок отворено перница покрива. Раствор со високи перформанси - обоените полиестерски навлаки за перничиња се спротивставуваат на избледување на сонцето од мувла и абразија за да го одржат вашиот мебел за внатрешен двор да изгледа добро. Висококвалитетни јадра за перничиња отпорни на влага. Отстранливите навлаки за перничиња се перат во машина. Прилагодливи израмнувачи на нозете. Двор маса има калено стакло врвот.

Им се допаѓа и на купувачите..