• Ново
Уметност Предност Платно Одбор Рециклирани МДФ 3pc
zoom_in

Уметност Предност Платно Одбор Рециклирани МДФ 3pc

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Уметност Предност Платно Одбор Рециклирани МДФ 14 "x 18" 3pc-Киселина слободен, двојно подготвуваат, 100% памук платно е залепен на искриват отпорни, средна густина на влакна. Платното е завиткано околу таблата за да обезбеди чисти, завршени рабови. Голема вредност за почетник на професионалниот уметник, плус тенкиот профил се вклопува во стандардни рамки. За употреба и со акрилни и со маслени медиуми. Секоја платно одбор мери приближно .13" дебели. Уметност Предност Платно Одбор Рециклирани МДФ 14x18 3pc.

Им се допаѓа и на купувачите..