• Ново
Способностеден ТРИМЕР За ХАРТИЈА ЗА ВЕШТЕРСТВО, Листови, Челична Основа, 12 12
zoom_in

Способностеден ТРИМЕР За ХАРТИЈА ЗА ВЕШТЕРСТВО, Листови, Челична Основа, 12 12

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овој тример за маса е идеален за прецизно сечење фотографии, фотостатска работа, хартија и лесен картон. Таблата за сечење има подвижен водич за отсекување и рачен нож за капка со рачка. Практичниот водич за владеење и мрежата за прецизно усогласување обезбедува точно квадратирање. Вклучува вграден штитник за сечила и уред за заклучување за безбедност. Карактеристики тример за хартија со Челична Основа 10 Листови Спецификации Големина : 12 х 12 инчи.Земја На Потекло : Сад Глобален Тип На Производ : Тример Одбори-Бајпасстример Тип На Табла : Бајпас Лист Капацитет : 10блејд Материјал : Челична База Материјал : Челик-ШКУ : SSN50761 Идеален За сечење фотографии, фотостатска работа, хартија и лесен картон. Таблата за сечење има подвижен водич за отсекување и рачен нож за капка со рачка. Водич за владеење и решетка за прецизно усогласување од 1/2" обезбедуваат точно квадратирање. Вклучува вграден штитник за сечила и уред за заклучување за безбедност. Сече до 10 листови од 20 фунти. обврзница хартија во исто време; вкупни димензии : 12 "х 12".

Им се допаѓа и на купувачите..