• Ново
Снајперски мами снајперски сноп
zoom_in

Снајперски мами снајперски сноп

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Sniper Snub нуди неверојатна боја и неодолива флексија од која басот ќе има тешко време да ги задржи очите. Снајперист го привлекува снајперистот : силно миризлива и импрегнирана со сол. Мал 3 "ребрести црв е идеален да биде 1 од најдобрите мамки за капки шут таму.

Им се допаѓа и на купувачите..