• Ново
Кизуна АИ - постер за танцување, 22.375 34
zoom_in

Кизуна АИ - постер за танцување, 22.375 34

DEN 335.68

Износ
check Во продавницата.

Овој меѓународен трендс Кизуна АИ - Постер за танцување е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Kizuna AI-Постери за постери за танцување wallидови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Им се допаѓа и на купувачите..