• Ново
Чадор за чадори за патио хомо -чадор за чадор на отворено чадор, беж
zoom_in

Чадор за чадори за патио хомо -чадор за чадор на отворено чадор, беж

DEN 1391.84

Износ
check Во продавницата.

Спецификации : Материјал : железо+полиестерска ткаенина, анти-UV20 Боја : Беж/црвена Големина на производот : Севкупната големина на производот (по откривањето) е 116,14 "*116.14 ", висината на чадорот е 98,43 ", 8 коски, 8 коски на коските : 4.72x7.09x1.77 "m, колоната на чадорот е поделена на два дела со дијаметар од 2,09" и 1,89 "од дното до горниот дел, колоната на чадорот на горниот дел од горниот дел на Чадор Дијаметарот е 1,69 ". Нето тежина : 36,82 фунти максимално оптоварување 150kg Функција : чадор крпа нема шутници и столб за чадор со светла со управувачки производ со вкрстена база (39,17in*39.17in) Канобол тип на карпи рачна обвивка, рачна лулашка рака, железо лулашка рака Има анти-испарливи и анти-ултравиолетни ефекти.

Им се допаѓа и на купувачите..