• Ново
Визари ЗОДИЈАК ЏУНИОР Фирма Земја Мало Дете Фг Чевли, Големина-13, Бело
zoom_in

Визари ЗОДИЈАК ЏУНИОР Фирма Земја Мало Дете Фг Чевли, Големина-13, Бело

DEN 493.44

Износ
check Во продавницата.

Визари Спорт Зодијак Џуниор Фирма Земјата отворено фудбалски чевли се наменети за момчиња и девојчиња. Лесен горен дел со вамп од синтетичка кожа нуди сигурно вклопување и одлична контрола на топката. Горниот дел од синтетичката кожа има удобно вклопување и е дизајниран да обезбеди одлична контрола на топката. Надворешниот ѓон е дизајниран со мулти-обетка, цврста конфигурација на земјата за да обезбеди одлична влечна сила и стабилност на цврсти, природни површини. Белата боја додава стилски допир и ги прави одличен избор за сите фудбалери. Горниот дел е направен од ултра-удобна текстура синтетичка. Надворешниот ѓон е обликуван надворешен ѓон ТПУ со тркалезни столпчиња за стабилност и максимална влечна сила. Лесен и издржлив фудбалски шнола на отворено за момчиња и девојчиња. Идеален за цврсти/тврди површини за играње. Големина : 13. Боја : Бела.

Им се допаѓа и на купувачите..