• Ново
Трговска марка ликовна уметност Giraffe Canvas Art by Richard Wallich
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Giraffe Canvas Art by Richard Wallich

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме без обележја што може да се претстави во различни големини Материјал : платно. Предмет : животни. Уметник : Ричард Валич. Стил : импресионизам. Тип : Галерија обвиткано платно уметност. Димензија : 47 "H x 35" W x 2 "D.

Им се допаѓа и на купувачите..