• Ново
Aviaенски женски ребрестиот Longline Racerback Bra Top, големини xs-xxxl
zoom_in

Aviaенски женски ребрестиот Longline Racerback Bra Top, големини xs-xxxl

DEN 352.00

Износ
check Во продавницата.

Врв или градник? Вие одлучувате со овој женски градник за градник во Avia Racerback. Долготрајната опремена силуета е супер-мека, изработена во здив, влага што го гуши Фабри и е подготвен за тренинг или ден на само да се повлече и да се релаксира. Racerback овозможува оптимален опсег на движење, а деталите за ребра додаваат текстура за покачен изглед. Пар со хеланки на ребрата на Авиа (продадено одделно) за совршено координиран стил. Само на. Материјал : тело : 80% полиестер/20% спандекс; Панел со ребрести : 87% полиестер/13% спандекс; Внатрешен градник : 88% полиестер/12% спандекс; Внатрешна мрежа : 90% најлон/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. тип на чаши : отстранлив. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Светлина. Затворање : стил на пуловер. Ленти : ленти за резервоар. Карактеристики : Racerback; Панели со ребрести; Мека и дише ткаенина со технологија за влага. Womenенски градник на градник на врвот од Авиа. Материјал : тело : 80% полиестер/20% спандекс; Панел со ребрести : 87% полиестер/13% спандекс; Внатрешен градник : 88% полиестер/12% спандекс; Внатрешна мрежа : 90% најлон/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. тип на чаши : отстранлив. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Светлина. Затворање : стил на пуловер. Ленти : ленти за резервоар. Карактеристики : Racerback; Панели со ребрести; Мека и дише ткаенина со технологија за влага. Womenенски градник на градник на врвот од Авиа. Материјал : тело : 80% полиестер/20% спандекс; Панел со ребрести : 87% полиестер/13% спандекс; Внатрешен градник : 88% полиестер/12% спандекс; Внатрешна мрежа : 90% најлон/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. тип на чаши : отстранлив. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Светлина. Затворање : стил на пуловер. Ленти : ленти за резервоар. Карактеристики : Racerback; Панели со ребрести; Мека и дише ткаенина со технологија за влага. Womenенски градник на градник на врвот од Авиа.

Им се допаѓа и на купувачите..