• Ново
Затегнати џокери за џогер на момчиња, големини со 4-18
zoom_in

Затегнати џокери за џогер на момчиња, големини со 4-18

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Вкупната удобност и стилот на точка е сè со товарен џогери на Bleacted. Дизајнот на меко руно со влечење на половината го задржува да се чувствува добро во текот на целиот ден. Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Два предни џебови; Два џебови со карго. Засилена нога со еластизирани манжетни. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Cargo џогер џемпери за момчиња од Беј.

Им се допаѓа и на купувачите..