• Ново
Каролини Богатства ББ3927ОВМТ полски Татра Овчарско Куче Куќа Колекција Рерна Мит, Големи, разнобојни
zoom_in

Каролини Богатства ББ3927ОВМТ полски Татра Овчарско Куче Куќа Колекција Рерна Мит, Големи, разнобојни

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства BB3927 OVMT Полски Татра Овчарско Куче Куќа Колекција Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични полски Татра Овчарско куче уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Голема Десна Рака Дебела Отпорна На Топлина Печка Ракавица. Пет слоеви на ватиран заштита на секоја страна од ракавицата обезбедуваат одлична отпорност на топлина. Прекрасно печатеното уметничко дело на предната страна на ракавицата дава дополнителна изјава за вашиот сегашен кујнски декор. Одлично за вашата омилена Мајка, Готвач или најдобриот Скара што го знаете. Со должина од околу 12 инчи и околу 8 1/2 инчи на најшироката точка. Црната лента за пристрасност ја завршува ракавицата на рерната со обрач за да дејствува како закачалка. Оваа голема ракавица за печка одговара на многу разновидна големина на раце Оваа Ракавица за Рерна е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Дебел Отпорен На Топлина Печка Ракавица.

Им се допаѓа и на купувачите..