• Ново
Плутон Астронаут Лет Играчки Играчки Далечински Управувач Лет Играчки Рачно Контролирана Индукција
zoom_in

Плутон Астронаут Лет Играчки Играчки Далечински Управувач Лет Играчки Рачно Контролирана Индукција

DEN 203.68

Износ
check Во продавницата.

Можете да ја ставите раката одоздола за да ја контролирате во воздух или да го контролирате Неговото слетување или летање со далечинскиот управувач. Децата можат да ги стават рацете под контрола и да ја држат топката во воздух; 3.100% сосема нов и висококвалитетенастронаутски Играчки За Летање Играчки За Далечински Управувач Играчки За Летање Рачно Контролирани Индукциски Божиќни Чорапи Пополнување Момчиња Далечински Управувач Лет Блескави Играчки Внатрешни Игри На Отворено Далечински Управувач Материјал : Абсколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Нашите кукли се различни и уникатни погодни за Роденденска Забава, комеморативен подарок, како и декорација на домот, а исто така поседуваат Ноќта на Вештерките или Божиќ итн.Како Да Играте 1. Многу цврст и ќе се спротивстави на оштетувањето кога ќе падне.

Им се допаѓа и на купувачите..