• Ново
Стандардни Моторни Производи Дс Универзален Прекинувач
zoom_in

Стандардни Моторни Производи Дс Универзален Прекинувач

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, од гориво до палење до издувни гасови и целата електроника помеѓу нив. - Робустен дизајн и висококвалитетни материјали ги задоволуваат строгите барања на денешниот професионалец за услуги. Проводниците од бакарна легура обезбедуваат супериорна електрична спроводливост со ниски отпорни загуби. Нашите делови се 100% тестирани за да се потврдат и механичките и електричните перформанси на префрлување. Децениите водечки истражувања и развој во индустријата се фокусираа на задоволување на потребите на техничарот. Вклучи Прекинувач. Дополнителни Карактеристики Волти : 12.

Им се допаѓа и на купувачите..