• Ново
Уникатен Разбој Лусил Дел Мар Килим 2' 2 3' 0 ,Коска Беж
zoom_in

Уникатен Разбој Лусил Дел Мар Килим 2' 2 3' 0 ,Коска Беж

DEN 1719.20

Износ
check Во продавницата.

Лусил Дел Мар Килим, Беж (2' 2 х 3' 0) смелите, монохроматски шеми на бои на Килимите За Колекција Дел Мар ќе донесат модерен изглед во секоја просторија. Широкиот спектар на бои достапни во оваа колекција гарантира дека ќе го најдете токму она што го барате меѓу овие килими. Колекцијата Дел мар содржи смели бои и едноставни дизајни за вашиот дом. - Точка Тежина : 7-Точка Ширина( Инчи) : 26 - Точка Длабочина (инчи) : 36 - Точка Висина (Инчи) : 0.5 - Големина : 2' 2 x 3' 0-Боја : Беж-Материјал : Полипропилен Уникатен Разбој Лусил Дел Мар Килим, беж (2' 2 x 3' 0).

Им се допаѓа и на купувачите..