• Ново
Клерборн 24 Бројач Висина Бар Столче Со Тафтувана Назад, Во собата на 2, Сива Кадифе
zoom_in

Клерборн 24 Бројач Висина Бар Столче Со Тафтувана Назад, Во собата на 2, Сива Кадифе

DEN 1759.84

Износ
check Во продавницата.

Дхп Тафтуваните Столици Со Тафтувани Столици имаат класичен дизајн кој е и едноставен и елегантен. Грациозните облини на столот во форма на песочен часовник му ја даваат таа безвременска силуета и извадениот потпирач за грб овозможува многу удобно седиште. Заострениот грб прикажува прекрасно тафтување со дијамантска шема со покриени копчиња. Секој стол е изграден на цврста дрвена рамка и има и пролетна и густа подлога од пена за да се овозможи долгогодишна употреба. Нежно закривените ногарки од цврсто дрво се завршени во дополнителна завршница со еспресо. На Дхп Столиците За Шалтер Клерборн се достапни во различни различни бои на тапацирот и погодно се продаваат како комплет од 2 столици. Добијте онолку колку што ви треба за да го подготвите вашиот кујнски шалтер или бар област за да бидете домаќини на вашето семејство и пријатели. Со стил, удобност и издржливост, сите завиткани Во Столицата За Шалтер На Дхп, останува само да седнете и да уживате! Dhp Clairborne 24 " Шалтер Висина Бар Столче Со Тафтувана Назад, Во собата на 2, Сива Кадифе Дизајниран со цврста конструкција и се одликува со класичен песочен часовник силуета и извадена потпирачот за грб. Заострен стол назад со убава дијамантска шема тафтување со покриени копчиња. Дизајниран со пролетна и густа подлога од пена за удобно и издржливо седиште. Ветува оптимална поддршка и издржливост со цврсти дрвени нозе. Идеален за вашиот кујнски шалтер или домашен бар. Продадени во сет од 2. Бродови во еден бх. Потребно е брзо и лесно склопување. 1-година ограничена гаранција. Достапно во повеќе бои. Димензии на производот : 18.5"L X 21.5"W x 37" H. ограничување На Тежината : 250 фунти. Нето тежина : 16,5 килограми. Димензии на испорака : 27 "L x 21"W x 18" H. Бруто тежина : 38 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..